Sudegintų kalorijų skaičiuoklė

Apskaičiuokite sudegintas kalorijas pagal savo širdies pulsą

Sudeginti kalorijas yra paprasčiau, kuomet žinome ryšį tarp savo širdies pulso ir medžiagų apykaitos. Šis skaičiuotuvas leis įsivertinti savo aktyvumą ir sudeginamas kalorijas pagal žemiau įvestus duomenis.

Skaičiuoti
Metrinė Imperinė
Sudegintos kalorijos
?
Šie skaičiavimai yra paremti vidurkiais

AR TU PASIRUOŠĘS (-USI) KEISTIS?

Individalizuotas mitybos planas pritaikytas tavo tikslams

Ką reiškia sudegintos kalorijos?

Iš esmės sudegintos kalorijos išmatuoja mūsų sunaudojamos energijos kiekį atliekant skirtingą veiklą ir net miegant. Kalorijos reiškia energijos vienetus ir yra apibrėžiamos kaip šilumos kiekis, reikalingas 1 g vandens pakelti vienu laipsniu Celsijaus. Maisto produktų etiketėse naudojamas vienetas yra panašus – kilo kalorija. Apskritai tai yra energijos suvartojimo rodikliai, o kiekviena veikla reikalauja energijos, kuri lemia prarastų, sudegintų kalorijų skaičių. Ši paklausa skiriasi priklausomai nuo veiklos rūšies, jos intensyvumo ir laiko.

84kg sveriantys suaugęs žmogus sudegintų

Aktyvumo rūšis Aktyvumo laikas Kalorijų sudeginta
Dviratis atsipalaidavus 40 156
Plaukimas 20 125
Automobilio plovimas 20 111
Šokdynė 10 104
Sodininkavimas 30 200
Indų plovimas 15 47
Svorių kilnojimas 20 120

Kaip žinojimas apie sudegintas kalorijas gali padėti numesti svorio?

Statistiškai, norint numesti vieną kilogramą svorio, kažkas turi sudeginti iki 3500 kalorijų. Tuo pačiu metu galime kalbėti apie svorio, kurį gauname iš maisto, kurį valgome, kalorijas.

Taigi sudegusių kalorijų ir turimų kalorijų pusiausvyra gali priaugti arba sulieknėti. Kalorijų lygio matavimas tiek maiste, tiek veikloje yra rodiklis, kurį daugelis žmonių naudoja norėdami išsiaiškinti savo kūno svorio būklę.

AR TU PASIRUOŠĘS (-USI) KEISTIS?

Individalizuotas mitybos planas pritaikytas tavo tikslams